İTALYAN MUTFAĞININ KEŞFİ

İTALYAN MUTFAĞININ KEŞFİ

İTALYAN MUTFAĞININ KEŞFİ, SORRISO İLE TAÇLANIYOR 

İstanbul Kuruçeşme’de açılan SORRISO, boğaz hattının tam ortasındaki konumu, çınar ağaçlarının gölgesindeki özel terası, hem damağa hem göze hitap eden lezzetleri, DJ kabininden yükselen müzik ve şık ambiyansında başarılı işletmeci Sibel Mert ile restoran bar lounge olarak kapılarını açıyor.  

“New York İtalyan” mutfağı kurgusu ile zengin İtalyan mutfağını taçlandıran SORRISO’nun genel konsept ve yeme-içme danışmanlığını chef Tolga Atalay üstlenirken, executive chef Raif Tekin misafirlerine yarım, tam ve 3 kişilik lezzetler sunabilen menüsünde odun ateşinde pişen ekşi mayalı pizzasıyla kendinizi kusursuz lezzetlerin arasında hissetmenizi sağlıyor. 

İş insanı Ahmet Alevli, iş insanı Ferhat Polat ve iç mimar Berrin Uçar Polat’ın yatırımı olan “New York İtalyan” mutfağı, mekanın dekorasyonunda da Berrin Uçar Polat imzasını taşıyor.  Eylül ayında kapılarını açan SORRISO, haftanın belirli günlerinde günümüzün sevilen seslerinin performansları eşliğinde İtalyan lezzetlerinin büyüsünü keşfetmek üzere sizi gastronomi ve eğlence yolculuğuna davet ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.