13’üncü Gratis Çocuklar Arası Resim Yarışması başlıyor

14.04.2022
389
13’üncü Gratis Çocuklar Arası Resim Yarışması başlıyor

Gratis’in 13 yıldır gerçekleştirdiği ve geleneksel hale gelen ‘Çocuklar Arası Resim Yarışması’ Oral-B ve Johnson’s sponsorluğunda bu yıl da Türkiye’nin dört bir yanından 7 – 10 yaş arasındaki küçük ressamların katılımı ile online olarak düzenlenecek. Bu yıl ‘Hayalindeki Kahraman’ temasıyla başlayan yarışmaya minik ressamlar 15 Nisan 2022 tarihi itibari ile resimlerini www.gratisresimyarismasi.com web sitesi üzerinden yükleyerek katılım sağlayabilecek. Yarışmaya katılım için son başvuru tarih ise 15 Mayıs 2022.

Gratis’in Türkiye çapında 2010 yılından bu yana düzenlediği ve gelenekselleşen ‘Çocuklar Arası Resim Yarışması’, bu yıl da www.gratisresimyarismasi.com web sitesi üzerinden online olarak düzenlenecek. Her yıl birbirinden farklı temalarla minik ressamların yeteneklerini gösterdiği yarışmada çocuklar bu kez, hayalindeki kahramanı resmedecek. Oral-B ve Johnson’s’ın sponsor olduğu resim yarışmasına, Türkiye’nin her yerinden 7 – 10 yaş aralığındaki tüm
çocuklar katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların ‘Hayalindeki Kahraman’ temalı resimlerinin fotoğrafını çekerek velilerinin yardımı ile www.gratisresimyarismasi.com web sitesine yüklemesi yeterli olacak.
Resim yarışmasına son katılım tarihi olarak belirlenen 15 Mayıs 2022 tarihine kadar yaptıkları resimleri web sitesine yükleyen çocukların eserleri, jüri tarafından değerlendirilecek. Dereceye girenlerin ödüllendirileceği resim yarışmasında kazananlar birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Yarışmanın sonuçları www.gratisresimyarismasi.com’da ve Gratis’in sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.