VERTERA ÜRÜNLERİ VE SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Sağlıklı bir yaşam için Gıda Takviyesi ve sağlık ürünleri ile Türkiye pazarında yerini alan Vertera Organik yoğun katılımcılar ile yeni ürün lansmanını, Dr. Hüseyin Avni Coşkun’un organizasyonunda Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleştirdi.

Günümüzün en önemli toplum sağlığı problemi olarak kabul edilen, insanların yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen ve erken ölümlere yol açan kronik hastalıkların temelinde yetersiz ve dengesiz beslenme vardır. Dünya nüfusunun önemli bir bölümü, bu sebepten oluşan hastalıklarla mücadele eder hale gelmiştir. Son zamanlarda çok popüler organik gıdalar ülke pazarında yerini alıyor.

>

Sağlığı, gençliği ve güzelliği korumaya ve çeşitli hastalıklarla savaşmanın yanında tüm vücudu yeniden canlandırmaya yardımcı olan doğal kaynaklı gıda ürünleri çok sayıda şirket tarafından üretiliyor. Türkiye pazarına giren Organik ürünlerin en ünlü markalarından Vertera Organik şirketi Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Yerleşkesinde Dr. Akif BAŞARAN’ın sunumuyla yeni ürünlerinin tanıtım lanmasını gerçekleştirdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.